Orkiestra symfoniczna

 

I skrzypce
Irina Stukaszina-Gąsior – koncertmistrz
Nurłan Alimbajew
Izabela Baca
Grzegorz Cholewiński
Dariusz Drzazga
Luiza Drzazga
Alina Dunin-Kozicka
Barbara Filipiak-Łobodzińska
Eliza Koma
Natalia Kozub
Aleksandra Mazurek
Agata Mrówczyńska
Magdalena Piętka-Chmielewska
Maciej Rysak
Justyna Zańko

II skrzypce
Tomasz Kusiak – prowadzący grupę II skrzypiec
Ewa Dudek
Agnieszka Garbacz
Lech Gąsior
Anna Kaczmarek
Dorota Klej
Katarzyna Kostrzewa
Jolanta Nowosadzka
Anna Popławska-Pojenta
Emilia Siepkowska

Altówki
Katarzyna Czerniawska – prowadząca grupę altówek
Artur Andrzejewski
Piotr Grzelak
Agata Gumiela
Małgorzata Krasowska-Chłopaś
Ewa Kulczyńska
Przemysław Raczek
Renaldo Wójtowicz
 
Wiolonczele
Szymon Krzemień – prowadzący grupę wiolonczel
Weronika Kociuba – prowadząca grupę wiolonczel
Yuliia Bezuskevych
Mariusz Gościło
Konrad Komusiński
Mirosław Kozub
Maciej Łacny
Magdalena Mazur
Marek Smorawiński
Małgorzata Wicka
Izabela Zagórska

Kontrabasy
Dariusz Waćkowski – prowadzący grupę kontrabasów
Piotr Ścirka – prowadzący grupę kontrabasów, inspektor

Robert Brzozowski
Urszula Czerniak
Aleksander Resiak
 
Harfa
Agnieszka Miedzwiecka

Flety
Maciej Hankus – prowadzący grupę fletów

Beata Dąbrowska
Lech Szost
Ewa Szułowicz

Oboje
Jan Arnal
Aleksandra Kołodziejczyk-Barańska
Agnieszka Misztal
Łukasz Żurawski*

Klarnety
Dariusz Dąbrowski
Andrzej Mazur
Andrzej Schab
Jaremi Zienkowski

Fagoty
Grzegorz Barański – prowadzący grupy instrumentów dętych drewnianych
Piotr Dąbrowski
Wiesław Kaproń
Marek Moczulski

Waltornie
Oleg Bezushkevych – zastępca prowadzącego grupę waltorni
Vasyl Havryliv – prowadzący grupę waltorni

Hipolit Dziaduszek
Arkadiusz Konowałek
Marek Młynarczyk

Trąbki
Grzegorz Hordyjewicz – prowadzący grupę trąbek
Paweł Drabarz
Dariusz Lewandowski
Zygmunt Skwierz

Puzony
Wojciech Kopyciński – prowadzący grupę puzonów
Eiko Hasegawa-Popławska
Mariusz Pysz

Tuba
Anton Szaszkow

Perkusja
Dominik Augustowski – prowadzący grupę perkusji
Ilona Drozd
Stanisław Siedlaczek
Andrzej Zawisza
 
Inspektor orkiestry
Piotr Ścirka

Biblioteka materiałów nutowych
Mariusz Pysz

Korektor instrumentów klawiszowych
Stanisław Litwiniuk
 
*współpraca
 

Partnerzy

 
     
     
     
   
     
     
 

Współpraca redakcyjna